Ofertă acceptată Cumpărare directă

istem si dispozitive de supraveghere si securitate (sistem de monitorizare video, alarma, control ac

Număr anunț
DA31512350
Autoritate contractantă
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii (CUI 43516588)
Cod CPV
35120000-1 · Sisteme si dispozitive de supraveghere si de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.061.781 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.061.781 RON