Ofertă acceptată Cumpărare directă

INTOCMIRE STRATEGIE DE DEZVOLTARE DURABILA A COMUNEI DUMBRAVESTI PENTRU ANII 2022-2028

Număr anunț
DA31506759
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVESTI (CUI 2845621)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.963.710 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.963.710 RON