Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,3% sub estimat
Acord-cadru de furnizare autoturisme
- Număr anunț
- CN1021690
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
- Furnizor / câștigător
- PORSCHE ROMANIA SRL (CUI 9997007)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.030.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.173.000 RON 61,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1039764
- Termen limită
- 14.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 111-269114
- Documentație de atribuire
- DF1085768
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 03.06-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1085768.pdf
- Formulare si modele 03.06-semnat.pdf.p7s
- Model de Acord-cadru + Contract subscv 03.06-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIT MOTORS INTERNATIONAL SRL CUI RO 10751714
Valoare atribuită
1.173.000 RON
din 3.030.000 RON estimat
61,3%
Adjudecat la 38,7% din estimat · economie 1.857.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.