Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sare tablete dedurizare

Număr anunț
DA31502535
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Cod CPV
14410000-8 · Sare gema (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
92 RON
Valoare atribuită
3.214.033 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.214.033 RON

din 92 RON estimat