Ofertă acceptată Cumpărare directă

Videoproiector BenQ MS560, 4000 ANSI, 800 x 600, 20.000:1, 15000h DLP 4:3

Număr anunț
DA31512555
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU (CUI 4659382)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.474.833 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.474.833 RON