Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII MONITORIZARE SI NOTIFICARE DE TIP SOC (SECURITY OPERATIONS CENTER)

Număr anunț
DA31499481
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
Cod CPV
72910000-2 · Servicii de siguranta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.785.503 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.785.503 RON