Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,7% sub estimat
Echipamente pentru cardiologie
- Număr anunț
- CN1000445
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 627.570 RON
- Valoare atribuită
- 604.500 RON 3,7% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 09:23
- Anunț de atribuire
- CAN1003450
- Termen limită
- 02.07.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 095-215342
- Documentație de atribuire
- DF1004434
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-1.docx.p7s
- FisaDate_DF1004434.pdf
- formulare 17-2018.docx.p7s
- model de contract 14-2018.docx.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Individuala
Ofertant
MEDICAL GRUP SRL CUI RO 17845905
Oferta 3
Individuala
Ofertant
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Valoare atribuită
604.500 RON
din 627.570 RON estimat
3,7%
Adjudecat la 96,3% din estimat · economie 23.070 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.