Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,2% sub estimat
Lotul 1: Sistem complet pentru endoscopie Lotul 2: Aparat test respirator cu carusel (Prelevator automat)
- Număr anunț
- CN1000502
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL (CUI 217930)
- Cod CPV
- 33168000-5 · Aparate de endoscopie si de endochirurgie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 925.916 RON
- Valoare atribuită
- 850.000 RON 8,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2018 14:49
- Anunț de atribuire
- CAN1002174
- Termen limită
- 22.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 096-218255
- Documentație de atribuire
- DF1004657
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1004657.pdf
- formulare 17-2018.docx.p7s
- model de contract 17-2018.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 925.916 RON Adjudecat: 850.000 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sistem complet pentru endoscopie | 850.286 RON | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 850.000 RON |
| 2 | Aparat test respirator cu carusel | 75.630 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY SRL CUI RO 217930
Valoare atribuită
850.000 RON
din 925.916 RON estimat
8,2%
Adjudecat la 91,8% din estimat · economie 75.916 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.