Atribuită Cumpărare directă

Triplixam 10 mg / 2,5 mg / 10 mg x 30 compr. film. / PERINDOPRILUM+INDAPAMIDUM+AMLODIPINUM

Număr anunț
DA35671711
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI 4851409)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
684,90 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

684,90 RON