Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,8% sub estimat
INTRERUPATOARE DE CURENT IT 110KV
- Număr anunț
- CN1000242
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI 14157812)
- Cod CPV
- 31214100-0 · Intrerupatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.384.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.563.471 RON 78,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 12:30
- Anunț de atribuire
- CAN1022283
- Termen limită
- 12.06.2018 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2018/S 095-217227
- Documentație de atribuire
- DF1001172
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Intrerupatoare 110 KV-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1001172.pdf
- Formulare-semnat.zip.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. CUI RO 14157812
Asociați 1
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIEMENS SRL CUI RO 7614474
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ABB S.R.L. CUI RO 5951163
Valoare atribuită
1.563.471 RON
din 7.384.000 RON estimat
78,8%
Adjudecat la 21,2% din estimat · economie 5.820.529 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.