Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire studiu fezabilitate ob. Modernizare drum si construire 2 poduri in orasul Solca

Număr anunț
DA31496523
Autoritate contractantă
ORASUL SOLCA (PRIMARIA) (CUI 4441000)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.853.110 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
30.09.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.853.110 RON