Atribuită Anunț de participare

VEHICULE PENTRU COLECTAREA DESEURILOR MENAJERE

Număr anunț
CN1019320
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL URZICENI (CUI 4364942)
Furnizor / câștigător
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
Cod CPV
34144511-3 · Vehicule de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.703.568 RON
Valoare atribuită
2.703.500 RON
Data publicării
29.02.2020 01:37
Anunț de atribuire
CAN1032640
Termen limită
08.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 043-101142
Documentație de atribuire
DF1077890

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

2.703.500 RON

din 2.703.568 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.