Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,8% sub estimat

Servicii de curatenie si dezinfectie

Număr anunț
CN1019351
Autoritate contractantă
Institutul National de Diabet, Nutritie si Boli Metabolice "Prof. dr. N. C. Paulescu (CUI 4204151)
Furnizor / câștigător
EUROTOTAL COMP SRL (CUI 5324539)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880.000 RON
Valoare atribuită
2.223.270,83 RON 22,8% sub estimat
Data publicării
29.02.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1034565
Termen limită
30.03.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 043-102032
Documentație de atribuire
DF1078004

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539

Valoare atribuită

2.223.270,83 RON

din 2.880.000 RON estimat 22,8%

Adjudecat la 77,2% din estimat · economie 656.729,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.