Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 92,4% sub estimat

FURNIZARE COMBUSTIBIL LICHID USOR ECOTERMIC TIP III SAU ECHIVALENT

Număr anunț
CN1019352
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
OILOPROD IMPEX S.R.L. (CUI 15896821)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.640.000 RON
Valoare atribuită
199.760 RON 92,4% sub estimat
Data publicării
29.02.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1035457
Termen limită
03.04.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 043-101265
Documentație de atribuire
DF1078006

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ALESOIL SRL CUI RO 32485940
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930

Valoare atribuită

199.760 RON

din 2.640.000 RON estimat 92,4%

Adjudecat la 7,6% din estimat · economie 2.440.240 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.