Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 58,5% sub estimat

Furnizarea de carburanţi: motorină Euro 5 şi benzină fără plumb CO 95, cu alimentare pe card

Număr anunț
SCN1001035
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI RO19502679)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.414.100 RON
Valoare atribuită
586.950 RON 58,5% sub estimat
Data publicării
08.05.2018 11:03
Anunț de atribuire
SCNA1001365
Termen limită
22.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1002316

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

586.950 RON

din 1.414.100 RON estimat 58,5%

Adjudecat la 41,5% din estimat · economie 827.150 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.