Atribuită Cumpărare directă

SSD Kingston NV2 SNV2S/250G 250GB, PCI Express 4.0 x4, M.2, SNV2S/250G

Număr anunț
DA35672982
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL, COMUNA BARCANESTI (CUI 2844316)
Furnizor / câștigător
TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
153,77 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

153,77 RON