Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii privind externalizarea functiei responsabil cu protectia datelor cu caracter personal

Număr anunț
DA31521187
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.720.079 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.720.079 RON