Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator distrugatoare documente capacitate de taierie 10 coli card agrafe capse Fellowes 60CS

Număr anunț
DA31520286
Autoritate contractantă
Ministerul Familiei, Tineretului şi Egalităţii de Şanse (CUI 45340622)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON