Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,4% sub estimat
Contract furnizare legume si fructe
- Număr anunț
- SCN1001075
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 5 (CUI 17104480)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383.031,82 RON
- Valoare atribuită
- 90.226,84 RON 76,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.05.2018 10:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1000720
- Termen limită
- 18.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1000940
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini legume si fructe 2018.doc.p7m
- contract legume fructe 2018.doc.p7m
- FisaDate_DF1000940.pdf
- Formulare legume si fructe 2018.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PFA AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Valoare atribuită
90.226,84 RON
din 383.031,82 RON estimat
76,4%
Adjudecat la 23,6% din estimat · economie 292.804,98 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.