Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificarea PRAM a continuitatiilor electrice ale nulului de protectie.

Număr anunț
DA31518067
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 256 (CUI 4659412)
Cod CPV
71632200-9 · Servicii de testare nedistructiva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.739.629 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.739.629 RON