Atribuită Anunț de participare

SISTEM ANALIZOR CU SCINTILATOR LICHID

Număr anunț
SCN1001086
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI CONSTANTA (CUI 1863832)
Furnizor / câștigător
CANBERRA PACKARD SRL (CUI 7012045)
Cod CPV
38341000-7 · Aparate de masurare a radiatiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315.000 RON
Valoare atribuită
315.000 RON
Data publicării
08.05.2018 10:34
Anunț de atribuire
SCNA1000233
Termen limită
21.05.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1002861

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
CANBERRA PACKARD SRL CUI RO 7012045

Valoare atribuită

315.000 RON

din 315.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.