Ofertă acceptată Cumpărare directă

Nanotuburi carbon cu pereti multipli, grad industrial, 90wt% 20-40nm OD, functionaliz. OH, pachet4kg

Număr anunț
DA31508116
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Cod CPV
24311800-5 · Carbon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.792.898 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.792.898 RON