Atribuită Cumpărare directă

magnetoplan – Panou de prezentare

Număr anunț
DA35673901
Autoritate contractantă
CENTRUL JUDETEAN DE RESURSE SI DE ASISTENTA EDUCATIONALA BOTOSANI (CUI 18636907)
Furnizor / câștigător
KAISER+KRAFT S.R.L. (CUI 17517690)
Cod CPV
30195900-1 · Table de scris albe si table magnetice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.040 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.040 RON