Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat

Sistem encodare si multiplexare HD

Număr anunț
CN1000435
Autoritate contractantă
SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE (CUI 8468440)
Furnizor / câștigător
SOFTTEL CONSULTING S.R.L. (CUI 15357738)
Cod CPV
32324300-3 · Echipament de televiziune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.275.262,68 RON
Valoare atribuită
1.270.515,96 RON 0,4% sub estimat
Data publicării
16.05.2018 11:31
Anunț de atribuire
CAN1004682
Termen limită
19.06.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 095-215203
Documentație de atribuire
DF1003948

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

1.270.515,96 RON

din 1.275.262,68 RON estimat 0,4%

Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 4.746,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.