Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ulei mecanica fina pentru imprimanta 3D

Număr anunț
DA31514846
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
Cod CPV
42113150-0 · Sisteme cu ulei lubrifiant (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3 RON
Valoare atribuită
36.653.345 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.653.345 RON

din 3 RON estimat