Atribuită Cumpărare directă

Achizitie mobilier vestiare si cabinet medical

Număr anunț
DA35675953
Autoritate contractantă
COMUNA PUTNA (PRIMARIA PUTNA) (CUI 4441379)
Furnizor / câștigător
UNIQUE MOBEPOX S.R.L. (CUI 47923436)
Cod CPV
39516000-2 · Articole de mobilier (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
73.000 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

73.000 RON