Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat
Extindere reţea electrică în municipiul Oradea, str. Balogh Istvan, nr.12
- Număr anunț
- CN1000466
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- REL-MONT SRL (CUI 3423862)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324.974,20 RON
- Valoare atribuită
- 250.592,56 RON 22,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.05.2018 12:45
- Anunț de atribuire
- CAN1001375
- Termen limită
- 18.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005347
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
REL-MONT SRL CUI 3423862
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELECTRO EXCEL GREEN CONSULTING SRL CUI RO31047178
Valoare atribuită
250.592,56 RON
din 324.974,20 RON estimat
22,9%
Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 74.381,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.