Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mixer cu bol MYRIA MY4121, 5l, 1000W, 10 trepte viteza, alb-rosu

Număr anunț
DA31515192
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRE TUTEA BOTENI (CUI 29446550)
Cod CPV
39711211-1 · Mixere pentru alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.864.518 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.864.518 RON