Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun scaune de birou directorial ergonomic cu piele ecologica OFF 429 OFF429 110 kg negru

Număr anunț
DA31520828
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA CALARASI (CUI 11298345)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON