Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canal de Cablu 25x25 mm cu adeziv, 2 m, PVC ignifugat

Număr anunț
DA31519904
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02464 BUCURESTI (CUI 4364675)
Cod CPV
44322000-3 · Accesorii pentru cabluri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.340.801 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.340.801 RON