Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie expertize tehnice audit energetic si deviz general blocuri Ianca - 8 blocuri

Număr anunț
DA31493282
Autoritate contractantă
ORASUL IANCA (CUI 4874631)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.620.242 RON
Data publicării
28.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.620.242 RON