Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie si montaj containere securizate rastel mobil de biciclete

Număr anunț
DA31510586
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VASLUI (CUI 3337532)
Cod CPV
45223100-7 · Ansamblu de structuri metalice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.980.901 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
03.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.980.901 RON