Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție buldoexcavator pentru Serviciul Situatii de Urgenta comuna Beclean, judetul Brasov
- Număr anunț
- SCN1001071
- Autoritate contractantă
- COMUNA BECLEAN (PRIMARIA COMUNEI BECLEAN JUD. BRASOV) (CUI 4443426)
- Furnizor / câștigător
- GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL (CUI 5348490)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 284.168,49 RON
- Valoare atribuită
- 283.760 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2018 17:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1004166
- Termen limită
- 29.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1002446
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
GRADINARIU IMPORT EXPORT SRL CUI RO 5348490
Oferta 2
Individuala
Ofertant
RET UTILAJE SRL CUI 6102921
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Valoare atribuită
283.760 RON
din 284.168,49 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 408,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.