Ofertă acceptată Cumpărare directă

Expertiza tehnica audit energetic-Renovare energetica cladiri primarie, comuna Micasasa, jud. Sibiu

Număr anunț
DA31532697
Autoritate contractantă
Comuna Micasasa (CUI 4405945)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.848.081 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.848.081 RON