Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
Furnizare Computere Portabile
- Număr anunț
- CN1021805
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLUTION PLUS SRL (CUI 24134921)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.941.170 RON
- Valoare atribuită
- 1.811.700 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1039922
- Termen limită
- 16.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 113-273666
- Documentație de atribuire
- DF1086100
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOLUTION PLUS SRL CUI RO 24134921
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NET BRINEL SA CUI RO 5800900
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Valoare atribuită
1.811.700 RON
din 1.941.170 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 129.470 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.