Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de construire magazie de lemne pentru Gradinita din sat Stancea Comuna Spantov

Număr anunț
DA31534027
Autoritate contractantă
COMUNA SPANTOV (Consiliul Local Spantov) (CUI 4293957)
Cod CPV
45213260-3 · Lucrari de constructii de depozite de marfuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.118.236 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.118.236 RON