Ofertă acceptată Cumpărare directă

33690000-3 Diverse medicamente

Număr anunț
DA31522212
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit nr10 Buzau (CUI 29116772)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.357.231 RON
Data publicării
01.10.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.357.231 RON