Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 64,0% sub estimat

CONTRACT DE FURNIZARE MEDICAMENTE Betablocanti, blocanti de calciu, antihipertensive, diuretice, medicamente pentru sistemul renin- angiotensin

Număr anunț
CN1000581
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI 6567900)
Cod CPV
33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.293,40 RON
Valoare atribuită
36.090 RON 64,0% sub estimat
Data publicării
21.05.2018 12:19
Anunț de atribuire
CAN1005492
Termen limită
22.06.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1006065

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (29)

Adjudecat: 36.090 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Betaxololum compr.film 20 mg Anulat
2 Combinatii echivalent Distonocalm Anulat
3 Nebivololum cpr 5mg Pharma 1.032 RON
4 Propranololum compr 40mg
5 Felodipinum cpr film. Ret.10 mg
6 Felodipinum cpr. Film ret 5 mg
7 Lecarnidipinum cpr.film 9,4mg
8 Verapamilum cpr 80mg Anulat
9 Verapamilum cpr 240mg Anulat
10 Diltiazemum cpr 60 mg
11 Monoxidinum cpr film 0.2mg Anulat
12 Rilmenidinum cpr 1 mg
13 Combinatii Spironolactona+furosemid 50mg/20mg
14 Furosemidum cpr 40 mg FELSIN FARM S.R.L. 5.060 RON
15 Hydrocorathiazidum cpr 25 mg Anulat
16 Indapamidum cpr. Cu elib. Prelung.1,5mg FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 5.770 RON
17 Spironolactona cpr 25mg FARMEXPERT D.C.I. S.R.L. 6.400 RON
18 Candesartanum Cilexetil 16mg
19 Enalaprilum cpr 10 mg
20 Enalaprilum cpr 5mg
21 Irbesartanum cpr.film 150mg Anulat
22 Lisinoprilum cpr 10 mg
23 Lisinoprilum cpr 5 mg EUROPHARM HOLDING S.A. 13.698 RON
24 Perindoprilum cpr film 5mg
25 Quinaprilum cpr film. 10mg
26 Valsartanum cpr.film 80mg
27 Zofenoprilum cpr 30 mg
28 Ramiprilum 5mg cpr
29 Rosuvastatinum 10mg DONA. LOGISTICA 4.130 RON

Participanți · 7 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
PHARMA SA CUI RO 13591928
Oferta 2 Câștigător Individuala
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
EUROPHARM HOLDING SA CUI RO 6567900
Încă 4 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

36.090 RON

din 100.293,40 RON estimat 64,0%

Adjudecat la 36,0% din estimat · economie 64.203,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.