Ofertă acceptată Cumpărare directă

Amplasare container deseuri stradale

Număr anunț
DA31528194
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Cod CPV
90513200-8 · Servicii de eliminare a deseurilor urbane solide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.822.567 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.822.567 RON