Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE RETEA VOCE-DATE

Număr anunț
DA31519246
Autoritate contractantă
Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
Cod CPV
32415000-5 · Retea Ethernet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.159.780 RON
Data publicării
30.09.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.159.780 RON