Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Elaborare Studiu de Fezabilitate pentru Varianta de Ocolire Timisoara Vest
- Număr anunț
- CN1021801
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- SEARCH CORPORATION SRL (CUI 1597994)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.854.313,93 RON
- Valoare atribuită
- 4.631.362,43 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 13.06.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1045910
- Termen limită
- 16.07.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 114-276702
- Documentație de atribuire
- DF1086119
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - SF VO.pdf.p7s
- CTR ELABORARE SF TM VEST PT DOCUM 05.06.2020.pdf.p7s
- FisaDate_DF1086119.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEARCH CORPORATION SRL CUI RO 1597994
Subcontractanți 7
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
FORMIN SA CUI RO 1067084
GEOTEC CONSULTING SRL CUI RO 17822065
INSTITUTUL DE ARHEOLOGIE VASILE PARVAN CUI 4266804
PROSPECT TECHNICAL STUDIES S.R.L. CUI 41476266
PROTELCO SA CUI 8606690
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROIECT-CONSTRUCT REGIUNEA TRANSILVANIA SRL CUI RO23719545
Subcontractanți 4
PROIECTANTUL SRL CUI 14475085
ROAD DESIGN ASP SRL CUI 28436140
SICAP PROJECT SRL CUI 37800169
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
PROCAD SRL CUI RO17267321
Subcontractanți 3
EXPERTUS SRL CUI RO 17894584
SSF-RO SRL CUI RO19223364
TERRASOND S.R.L. CUI RO14649165
Valoare atribuită
4.631.362,43 RON
din 4.854.313,93 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 222.951,50 RON
Deschise acum pe acest cod
8 licitații deschise pe 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de con…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.