Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat

Piese de schimb actionari electrice AUMA’’ (sau echivalent)

Număr anunț
SCN1064183
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
SAUTECH SRL (CUI 23638564)
Cod CPV
31230000-7 · Piese pentru aparate de distributie sau de control al energiei electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.173,28 RON
Valoare atribuită
20.575 RON 27,0% sub estimat
Data publicării
02.03.2020 10:35
Anunț de atribuire
SCNA1035974
Termen limită
17.03.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1078317

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAUTECH SRL CUI RO23638564
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879

Valoare atribuită

20.575 RON

din 28.173,28 RON estimat 27,0%

Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 7.598,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.