Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de proiectare si executie relocare bransament gaze naturale

Număr anunț
DA35660016
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
GRID SITAL (CUI 38985111)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.637 RON
Valoare atribuită
59.637 RON
Data publicării
08.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.637 RON

din 59.637 RON estimat