Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP CF411A cartus toner cyan original pentru imprimanta HP Color Laser Jet MFP M477fdw

Număr anunț
DA31530647
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
15.730.038 RON
Data publicării
03.10.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.730.038 RON