Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,0% sub estimat

Servicii de transport aerian de pasageri intern si international

Număr anunț
CN1000576
Autoritate contractantă
MINISTERUL ECONOMIEI (CUI 24931499)
Furnizor / câștigător
DANCO PRO COMMUNICATION S.R.L. (CUI 9482566)
Cod CPV
60400000-2 · Servicii de transport aerian (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.379.636 RON
Valoare atribuită
310.329,28 RON 87,0% sub estimat
Data publicării
21.05.2018 16:23
Anunț de atribuire
CAN1002629
Termen limită
25.06.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 097-221472
Documentație de atribuire
DF1006086

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
EXIMTUR SRL CUI RO 3553943
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant
SF TRAVEL SRL CUI RO 10818970
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

310.329,28 RON

din 2.379.636 RON estimat 87,0%

Adjudecat la 13,0% din estimat · economie 2.069.306,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.