Atribuită Cumpărare directă

Role plasma 25x70, 50x70 si 35x70

Număr anunț
DA35673652
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
Cod CPV
33198200-6 · Saculete sau plicuri din hartie pentru sterilizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.168 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.168 RON