Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sursa Alimentare All-in-One Lenovo ThinkCentre M73z, 150W, 54Y8892

Număr anunț
DA31503891
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
31.021.267 RON
Data publicării
29.09.2022 00:00
Data finalizării
04.10.2022 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.021.267 RON