Atribuită
Anunț de participare
Sistem auxiliar pentru prelucrari mecanice
- Număr anunț
- SCN1001243
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 42612000-9 · Centre de prelucrare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220.000 RON
- Valoare atribuită
- 220.000 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 10:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1000908
- Termen limită
- 23.05.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1003507
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
220.000 RON
din 220.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro