Atribuită Cumpărare directă

APARAT DE RESPIRAT AUTONOM CU BUTELIE 6L OTEL ARIAC - Protectie Civila

Număr anunț
DA35668380
Autoritate contractantă
ORASUL BAILE GOVORA (CUI 2541827)
Furnizor / câștigător
FIRE PRO EQUIPMENT & SAFETY SRL (CUI 36396918)
Cod CPV
44611200-8 · Aparate de respirat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.700 RON
Data publicării
09.05.2024 13:50
Data finalizării
10.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.700 RON