Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
FURNIZARE ROLE SI GHIRLANDE DE ROLE
- Număr anunț
- CN1000562
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC HUNEDOARA S.A. (CUI RO30855230)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPANY SRL (CUI 6661397)
- Cod CPV
- 42419810-7 · Piese pentru transportoare cu benzi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 929.234 RON
- Valoare atribuită
- 927.428,08 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2018 12:53
- Anunț de atribuire
- CAN1002680
- Termen limită
- 25.06.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1005393
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI ROLE +GHIRLANDE DE ROLE.pdf.p7s
- CLAUZE CONTR.ROLE+GHIRLANDE.doc.p7s
- FisaDate_DF1005393.pdf
- FORMULARE ROLE+GHIRLANDE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AXA COMPANY SRL CUI RO 6661397
Oferta 2
Individuala
Ofertant
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Valoare atribuită
927.428,08 RON
din 929.234 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.805,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.